Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Metālapstrāde ir nozare, kura ir nepārtrauktā attīstības stadijā. Tā ir nozare, kura nemitīgi pilnveidojas un attīstās, ņemot vērā globalizācijas straujo ietekmi.

Elbors ir viens no vadošajiem uzņēmumiem metālapstrādes nozarē. Mūsu komandā strādā profesionāli un zinoši speciālisti ar ilggadēju pieredzi metālapstrādes jomā.

Uzņēmuma darbības īpašības ir metāla produkcijas augstā kvalitāte, termiņu ievērošana, pielāgošanās klientu vajadzībām.

Mūsu ražotne ir aprīkota ar mūsdienīgām un modernām metālapstrādes iekārtām, lai mēs varētu piedāvāt saviem klientiem dažādas sarežģitības darbus, kur nepieciešama augsta precizitāte un kvalitāte.


 SIA Elbors stiprās puses:

→ Mūsu uzņēmums piedāvā pilno metālapstrādes pakalpojumu kompleksu: no projektēšanas līdz Jūsu pasūtījuma izgatavošanas.

→ Metālapstrādes darbus veic augsti kvalificēts personāls.

→ Speciālizācija uz instrumentālās ražošanas bāzes metālapstrādēs nozarē, tāpēc mēs nodrošinām augstāku izstrādājumu izgatavošanas precizitāti.

→ Mūsu ražošanas spējas aptver praktiski visu pamatmateriālu klāstu, kuru izmanto mašīnbūvniecībā.


Esam multifunkcionāls un dinamiski augošs ražošanas uzņēmums metālapstrādes jomā un sadarbojamies ar daudzu nozaru kompānijām: pārtikas, iepakošanas, poligrāfijas, aerotehnikas, celtniecības, kokapstrādes un citām rūpniecības nozarēm, līdz ar to ieguvām plašu pieredzi darbā, realizējot unikālas klientu idejas.

Pateicamies Jums par izrādīto interesi par mūsu uzņēmumu un tā plašo pakalpojumu klāstu. Lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem par izgatavošanas cenām vai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam sazināties ar mūsu menedžeriem vai izmantot saziņas formu mūsu mājas lapā.