Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

MASOC dalība pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju, instrumentu un aprīkojuma izstādē Ligna 2019

17.maijā 2019 Pasākumi
Iepriekšējā Nākamā

MASOC aicinā apmeklēt stendu D05, Halle 25, pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju, instrumentu un aprīkojuma izstādē LIGNA 2019, no 27. – 31.05, Hannoverē, Vācijā!

Ko piedāvā LIGNA 2019?

  • Visplašākais pārskats par šodienas koka apstrādes un pārstrādes iekārtām, aprīkojumu, tehnoloģijām un instrumentiem, ko var ne vien aplūkot, bet arī pārbaudīt darbībā.
  • Pasaules kokapstrādes industrijas profesionāļu tikšanās un zināšanu apmaiņas vietne ar plašu semināru un forumu programmu, kā arī neierobežotām iespējām satikties ar vadošajiem ražotājiem, piegādātājiem un speciālistiem.
  • Visatbilstošākie tehnoloģiskie risinājumi plašajam kokapstrādes biznesa spektram.
  • Pirmo reizi MASOC Asociācijas biedri – dažādu kokapstrādes iekārtu ražotāji piedalās šajā industrijas nozīmīgākajā izstādē ar kopēju MASOC klastera stendu, iepazīstinot izstādes apmeklētājus un profesionāļus ar iekārtām un tehnoloģijām no Latvijas.

Tehniskie un tehnoloģiskie risinājumi, ko piedāvā MASOC biedri, ir droši un uzticami, jo balstīti daudzos gados iegūtās zināšanās un pieredzē, strādājot kokapstrādes industrijā.

Latvijas uzņēmumi piedāvā iekārtas un risinājumus pilnam kokmateriālu tehnoloģiskās apstrādes ciklam, sākot no precīzas zāģēšanas, turpinot ar dažādiem risinājumiem koksnes žāvēšanai un pārstrādei, beidzot ar inovatīviem risinājumiem koksnes blakusproduktu izmantošanai.

Izstādes LIGNA 2019 dalībnieki MASOC klastera stendā:

LARMET WSM

Izstrādā, ražo un piegādā augstākās kvalitātes visdažādākās kokmateriālu zāģēšanas un apstrādes iekārtas. Iekārtas ir modernas, ekonomiskas un uzticamas, vienkārši vadāmas un apkalpojamas.

Vairāk: www.larmet.lv

BALT BRAND

Projektē, ražo un uzstāda kokmateriālu kaltes atbilstoši ES augstākajiem standartiem.

Kaltes tiek izstrādātas atbilstoši kokmateriālu veidam, tās ir apgādātas ar modernām tehnoloģisko procesu kontroles ierīcēm, ir energoefektīvas, ar zemām lietošanas izmaksām.

Vairāk: www.baltbrand.eu

INOS

Izstādē prezentēs unikālu, pašu izstrādātu tehnoloģiju augstas kaloritātes kokogļu ieguvei.

Inos tehnoloģija, salīdzinot ar tirgū esošajām, ļauj ražot lielākas siltumietilpības, ekoloģiski tīrākas kokogles, ko var izmanot ne vien sadzīvē, bet arī industriālai lietošanai.

Vairāk: www.inos.lv

Izstādē LIGNA 2019 ar saviem individuālajiem stendiem piedalīsies arī citi MASOC biedri –

TTS

TTS (Transportation Technology Systems) ir viens no vadošajiem transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanas un ražošanas uzņēmumiem Latvijā, ar modernu tehnoloģisko bāzi, sertificēts pēc starptautiskiem produkcijas ražošanas un kvalitātes kontroles standartiem.

Vairāk: www.tts.lv

NOOK, LTD

Latvijas uzņēmums NOOK ir specializējies zāģripu ar cietsakausējuma plāksnītēm, tērauda zāģripu un ēvēlnažu ražošanā. Uzņēmums ražo zāģripas pēc individuāliem pasūtījumiem un rasējumiem, kā arī veic zāģripu remontu un asināšanu.

Produkcija tiek realizēta Eiropas valstīs, Krievijā, Batkrievijā, Kanādā, ASV.

Vairāk: www.nook.lv

Aktivitāte tiek īstenota ‘’Metālapstrādes klastera attīstība’’ projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/011 ietvaros

Avots: www.masoc.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Semināri par darba drošību janvārī

08.janvārī 2021 Pasākumi
Iespējams pieteikt dalību un janvāra vidū piedalīties vairākos RSU Darba drošības un vides veselības institūta tiešsaistes semināros. Vietu skaits visos pasākumos aizpildās ļoti ātri – intereses gadījumā aicinām reģistrēties uzreiz. 13. janvāris plkst. 15:00-16:30 Seminārs “Ko darīt darba devējiem, lai darba vietās samazinātu Covid-19 izplatību?” Detalizētāka informācija un pieteikšanās saite skatāma šeit 20. janvāris plkst. 9:00-13:00  Seminārs “Obligātās veselības …
Lasīt vairāk

Piedalies TIG metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” un laimē vērtīgas balvas!

19.novembrī 2019 Pasākumi
Mācību centrs BUTS aicina piedalīties TIG metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” ar iespēju laimēt vērtīgas balvas no sadarbības partneriem: MIGATRONIC Rallymig161i metināšanas iekārtu; Weldas Europe B.V. metināšanas apģērbu un cimdus; BOSCH elektroinstrumentu un 3M metināšanas masku. Konkurss norisināsies 28. un 29.novembrī izstāžu centrā Ķīpsala, izstādes “Tech Industry 2019” norises laikā, halle Nr.2, BUTS stendā. Apbalvošana …
Lasīt vairāk

Izstāde Alihankinta 2019

16.septembrī 2019 Pasākumi
Alihankinta ir lielākā un nozīmīgāka profesionālā izstāde rūpniecības, ražošanas un ar to saistītajām nozarēm Somiijā. Šī izstāde no citām šīs nozares izstādēm atšķiras ar to, ka tā apvieno tik daudz dažādu rūpniecības nozares uzņēmumu. Alihankinta izstādē ir pārstāvēta ļoti plaša, dažādu produktu un pakalpojumu grupas: metalurģijas, metināšanas un tām saistītās nozares, robotizācija, ražošana, iekārtas, aprīkojums, …
Lasīt vairāk

EMO Hannover 2019 Vācijā

13.augustā 2019 Pasākumi
No 16 līdz 21 septembrim notiks «EMO HANNOVER» – nozares vadošā izstāde, kurā metālapstrādes iekārtu ražotāji no visas pasaules parādīs viņu spējas un inovatīvo spēku. Koncentrējoties uz darbgaldiem, ražošanas sistēmām, augstas precizitātes instrumentiem, materiālu plūsmu automatizācijas līdzekļiem, datortehnoloģijām, rūpniecības elektroniku, uz komponentiem un, visvairāk tīkla ražošanu «Rūpniecība 4.0» plus, prestižie izstādes dalībnieki prezentēs augsti kvalificētai starptautiskai …
Lasīt vairāk

MASOC dalība pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju, instrumentu un aprīkojuma izstādē Ligna 2019

17.maijā 2019 Pasākumi
MASOC aicinā apmeklēt stendu D05, Halle 25, pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju, instrumentu un aprīkojuma izstādē LIGNA 2019, no 27. – 31.05, Hannoverē, Vācijā! Ko piedāvā LIGNA 2019? Visplašākais pārskats par šodienas koka apstrādes un pārstrādes iekārtām, aprīkojumu, tehnoloģijām un instrumentiem, ko var ne vien aplūkot, bet arī pārbaudīt darbībā. Pasaules kokapstrādes industrijas profesionāļu tikšanās un …
Lasīt vairāk

Hannover Messe 2019

03.aprīlī 2019 Pasākumi
No 1. – 5. aprīlim Hannoverē, Vācijā notiks lielākā inženiernozaru izstāde pasaulē – Hannover Messe 2019. Izstāde ir ļoti plaši apmeklēta, jo tajā ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs. Kā katru gadu, LIAA …
Lasīt vairāk